Sekční vrata HÖRMANN

VHM – nejen garážová vrata

Garážová sekční vrata

Sekční vrata se otvírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Navíc lze sekční garážová vrata vestavět do libovolného garážového otvoru, poskytují větší šířku průjezdu a jsou optimálně utěsněna.Neviditelné přechody lamel u vrat s drážkou Garážová vrata společnosti Hörmann mají stejně vysoké lamely s přesným rozdělením drážek. Lamely jsou tvarovány tak, že přechody u zavřených vrat prakticky nejsou vidět.

Na přání dostanete i praktické vedlejší dveře se vzhledově stejným vyrovnáním drážek jako sekční garážová vrata. To je důkaz vysoké kvality výroby stavebních prvků Hörmann. Vše od jednoho dodavatele

S námi je vše jednodušší, než si myslíte, od osobní konzultace přes odbornou demontáž a likvidaci starých vrat nezatěžující životní prostředí až po montáž přesně na míru.

Přehled vzorů panelu sekčních vrat Hormann
průřez panelu sekčních vrat Hormann

Pro standardní vestavbu dodáváme sekční vrata se všemi potřebnými montážními materiály. Pro problematické montážní situace vyvinula firma Hörmann speciální ukotvení, které lze univerzálně použít pro boční upevnění zárubně. Konstrukce současně pružně vyrovnává existující nerovnosti stěn.

Čisté zakončení vrat pro zdařilý vzhled
Pokud jde o vrata, nabízíme pro každou situaci vzhledově působivé řešení. Tím se zkracuje doba montáže a snižují náklady. Viditelné štěrbiny mezi zárubní a ostěním tak mohou být snadno zakryty krytem zárubně, volitelnou renovační clonou nebo sadou slepého rámu. Přirozeně ve všech površích a barvách sladěných se vzhledem vrat.

Sekční vrata Hormann

Sekční Garážová vrata HÖRMANN vám dodáme včetně profesionální montáže a servisu v regionech
OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici