Nakládací technika Hörmann

VHM – nejen garážová vrata

Průmyslová nakládací technika

Průmyslová nakládací technika Hörmann, to je energeticky efektivní komplexní řešení pro rychlé a bezpečné provozní procesy. Tvoří ji např. nakládací můstky, předsazené komory, těsnící límce vrat, průmyslová vrata a další.

Nakládací můstky musí vydržet drsné podmínky každodenního nakládání. Proto jsou všechny součásti vyrobeny z kvalitních materiálů. Zvláště stabilní ploché kotvy, ventilační otvory v okrajovém úhelníku a šroubovací nastavovací úhelníky zajišťují spolehlivé ukotvení v tělese stavby, jeden z důležitých předpokladů dlouhé životnosti. Tyto rampy se používají pro přemostění velkých výškových rozdílů mezi rampou a ložnou plochou nákladního vozidla.

Těsnící límce se přizpůsobí rozměrům každé velikosti nákladního vozidla a tím jsou univerzálně použitelné. Tyto těsnící límce mají odvinovací plachty, které dokáží vyrovnat i větší výškové rozdíly.

Předsazené komory v sobě skrývají obrovský potenciál úspor energie, protože hala je uzavřena tepelně izolovanými průmyslovými vraty a nakládací můstek je umístěn před nimi. Tak je otvor vrat zejména mimo dobu nakládky optimálně izolován.

Nakládací technika Hörmann

Dodáváme a montujeme sortiment zn. Hörmann pro průmyslový sektor. Nabízíme průmyslová vrata Hörmann a nakládací techniku Hörmann, nakládací můstky, těsnící límce a předsazené komory

Průmyslovou nakládací techniku Hörmann dodáváme včetně profesionální montáže a kompletního servisu v regionech
OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici