Rolovací vrata

VH MONT Olomouc

Rolovací Vrata RollMatic

Prostorově úsporná konstrukce
Vrata RollMatic se otvírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Také prostor stropu zůstává volný a lze ho využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.

Optimální při modernizaci
Tvar otvoru garáže nehraje u garážových rolovacích vrat žádnou roli, ať je pravoúhlý, zkosený, s výsečí nebo kruhovým obloukem.

Venkovní rolovací vrata se dodávají jako kompletní balík s optimálně sladěným pohonem. Obložení hřídele obepínající pohon chrání pohon před povětrnostními vlivy nebo cizími zásahy. Pro jednotný, harmonický vzhled vrat se obložení navíjecí hřídele a zárubeň dodávají v barvě vrat.

Bezpečné uzamknutí bránící vloupání zajišťuje speciální uspořádání profilů na navíjecí hřídeli. Díky této mechanice prakticky nelze plášť vrat odsunout.

Hladký povrch
Ve srovnání s drážkovanými motivy jiných výrobců působí hladký povrch hliníkových profilů moderně a elegantně. Kvalitní pokrytí na vnější i vnitřní straně vrat se navíc snadno čistí

Garážová rolovací vrata HÖRMANN RollMatic

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici