Rolovací vrata RollMatic

VHM – nejen garážová vrata

Rolovací garážová vrata HÖRMANN

Prostorově úsporná konstrukce
Rolovací vrata RollMatic se otvírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Také prostor stropu zůstává volný a lze ho využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.

Optimální při modernizaci
Tvar otvoru garáže nehraje u garážových rolovacích vrat žádnou roli, ať je pravoúhlý, zkosený, s výsečí nebo kruhovým obloukem.

Venkovní rolovací vrata se dodávají jako kompletní balík s optimálně sladěným pohonem. Obložení hřídele obepínající pohon chrání pohon před povětrnostními vlivy nebo cizími zásahy. Pro jednotný, harmonický vzhled vrat se obložení navíjecí hřídele a zárubeň dodávají v barvě vrat.

nákres funkce garážových vrat RollMatic
Rolovací vrata RollMatic

Bezpečné uzamknutí bránící vloupání zajišťuje speciální uspořádání profilů na navíjecí hřídeli. Díky této mechanice prakticky nelze plášť vrat odsunout.

Hladký povrch
Ve srovnání s drážkovanými motivy jiných výrobců působí hladký povrch hliníkových profilů moderně a elegantně. Kvalitní pokrytí na vnější i vnitřní straně vrat se navíc snadno čistí

Detailní náhled rolovacích vrat RollMatic
rolovací vrata RollMatic

Rolovací Garážová vrata HÖRMANN RollMatic
dodáváme včetně naši profesionální montáže i kompletního servisu
v regionech OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí.

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici