Vchodové dveře Hörmann

VHM – nejen garážová vrata

Vchodové dveře Thermo65 - Tepelná izolace
certifikovaná bezpečnost Hormann

Vchodové dveře ThermoPro

Vchodové dveře Hörmann ThermoPro jsou k dostání ve velkém výběru motivů.
Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Vchodové a domovní dveře ThermoPro přesvědčují moderním designem: Tvarově krásné ocelové,zevnitř i zevně celoplošné dveřní křídlo s uvnitř ležícím profilem křídla prostě vypadá dobře. Dveře, které jsou z vnitřní strany celoplošné, působí jako dveře pro obytné prostory a velmi dobře ladí s interiérem vašeho domova.

Bezpečnostní vybavení RC 2 bránící vloupání Všechny domovní dveře ThermoPro Plus, i s bočními díly a horními světlíky, a také mnoho motivů domovních dveří ThermoPro dostanete i s výbavou RC 2 – pro větší bezpečnost pro vás a celou vaši rodinu. RC 2 popisuje bezpečnostní třídu dveří proti vloupání a odpovídá dosavadní třídě WK 2.

Dveřní křídlo
Všechny dveře ThermoPro jsou vybaveny zevnitř i zevně celoplošným ocelovým dveřním křídlem o tloušťce 46 mm s uvnitř ležícím profilem křídla a tlustou polodrážkou. Dveře, které jsou z vnitřní strany celoplošné, odpovídají dveřím pro obytné prostory a optimálně se integrují do vašeho interiéru

Vchodové dveře Hörmann ThermoPro

Vchodové dveře Hörmann ThermoPro
vám dodáme včetně profesionální montáže a kompletního servisu
v regionech OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí

Zajímá vás více? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici