Pohony vrat Hörmann

VHM – nejen garážová vrata

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohony vrat Hörmann svítí stále „zelená“, protože garážová vrata i vjezdová brána se otevřou rychle, pohodlně a bezpečně dálkovým ovladačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a pohonem ProMatic Akku pro garáže bez připojení elektřiny nabízí Hörmann inovativní techniku pohonů.


Standardní výbavou všech pohonů garážových vrat je nové dálkové ovládání BiSecur. Inovativní dálkové ovládání BiSecur Hörmann s dotazováním na stav přesvědčuje jedinečnými komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem a vysokým leskem.

Nová, 4. generace pohonů garážových vrat vyniká rychlejším otvíráním, větším  komfortem a chytrými funkcemi. Nové LED osvětlení rovnoměrně osvětlí vaši garáž a tím usnadní nastupování a vystupování z vozidla. Díky funkce automatického otvírání k větrání vaší  garáže, účinně předejdete tvorbě plísně.  A v neposlední řadě imponuje kolejnice  pohonu stabilním a klidným chodem vrat.  Je to dokonalá kombinace kvality,  bezpečnosti a inteligentních technologií.

Pohon vrat Hörmann SupraMatic

Pohon vrat Hörmann SupraMatic
popisy pohonu vrat SupraMatic

Pohon garážových vrat ProMatic / ProMatic Akku

Pohon garážových vrat ProMatic
Popisy k Hörmann ProMatic

Dálkové ovladače pro vrata

Nabízíme program kompletního příslušenství pro pohony vrat Hörmann, které splní všechna Vaše přání. Otvírejte vrata pomocí otisku prstu či zadáním kódu, nebo využijte bezdrátovou zásuvku Hörmann a jiné bezdrátové přijímače také k ovládání elektrických přístrojů.

Osvětlovací a bezpečnostní příslušenství Vám navíc umožní osvětlení prostoru při vjezdu a ještě bezpečnější obsluhu vašich garážových a vjezdových vrat.

Dálkové ovladače Hörmann

Mobilní dálkové příslušenství

Mobilní dálkové příslušenství pro ovládání vrat

Stacionární dálkové příslušenství

Stacionární dálkové příslušenství pro ovladání vrat Hörmann

Komfortní stacionární příslušenství

Komfortní stacionární příslušenství pro ovladání vrat Hörmann
Komfortní stacionární dálkové příslušenství pro ovladání vrat

Pohony garážovývh vrat  Hörmann a dálkové ovladače Vám dodáme včetně profesionální montáže a servisu v regionech
OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici