Chytrá domácnost Somfy

VHM – nejen garážová vrata

Logo Somfy expert

Chytrá domácnost? Somfy Vám pomůže vybrat nejlepší řešení pokud začínáte s automatizací Vaší domácnosti.

Ovládejte celou svou domácnost jedním dotekem svého chytrého telefonu. Předem nastavené “scénáře“ nabídnou celé vaší rodině příjemné pohodlí i bezpečí, těšit se můžete také na výrazné úspory na energiích.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže. Představujeme vám systémy TaHoma® switch.

Chytrá domácnost Somfy

Zajištujeme instalaci i servis výrobků chytré domácnosti Somfy

Jaký systém automatizace zvolit?

Chytrá domácnost Somfy vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako žaluzie či markýzy, garážová vrata, ale i osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém TaHoma® switch.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud pak například větrné čidlo zaznamená příliš silný vítr, markýza se sama zatáhne.

O systému TaHoma® switch

TaHoma® switch  je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě (markýza byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat).

Chytrá domácnost Somfy TaHoma switch

Design TaHoma® switch padne všem stylům interiéru.

Zjistěte o systému více, nebo nás pro získání systému TaHoma® switch rovnou kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a pomůžeme.