Boční vrata

VHM – nejen garážová vrata

Boční sekční vrata HÖRMANN

Vrata pro komplikované montážní situace a požadavky

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou ideálním řešením i pro komplikované montážní situace. Na rozdíl od sekčních, rolovacích a výklopných garážových vrat se konstrukce těchto bočních vrat neotevírá nahoru, ale do strany, do boku.

Boční garážová vrata HÖRMANN obsahují panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou, které jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodicími kladkami a dole v zaoblené podlahové kolejnici. Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřená, lze podlahovou kolejnici snadno čistit.

Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otvírání, tak při zavírání vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na kolejnicích na stěně se vrata ihned zastaví. Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí.

Pro průchod osob se boční sekční vrata mohou rychle a jednoduše a také jen částečně otevřít. Tak projdete do garáže rychleji, například pro vyzvednutí jízdního kola.

Bezpečně zamknuto
Pomocí horního a spodního vedení vrat se vrata zavírají velmi přesně. Dva přídavné háky na boku vrat pevně spojují konec křídla vrat s boční zárubní. Navíc toto mechanické zajištění prakticky zabraňuje vypáčení vrat. Pro zlepšení obrany proti vloupání mohou být ručně ovládaná garážová vrata volitelně vybavena trojitým uzamknutím na zavírací hraně.

Garážová vrata přesně dle vašich představ
U těchto sekčních vrat si můžete vybrat ze sedmi motivů dle svých přání – od elegantních drážek M a L přes klasický kazetový vzhled až po exkluzivní designové motivy s prosklením a aplikacemi z ušlechtilé oceli.

Vedení bočních garážových vrat HÖRMANN
Typy provedení bočních vrat do garáže HÖRMANN
Garážová boční vrata HÖRMANN

Boční garážová vrata dodáváme včetně kompletní profesionální montáže a servisu v regionech
OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV a okolí

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici